Жителі України Непомітно Вмирають Після Того, Як У Багатьох Містах Побудували Біологічні Лабораторії Сша

Принаймні вісім таких лабораторій були побудовані або модифіковані за контрактом, виграним Black & Veatch, великою американською проектно-конструкторскою компанією. На своєму сайті компанія Black & Veatch підтверджує виграш контракту від DTRA та будівництво як мінімум двох лабораторій з рівнем біологічної безпеки 3 (BSL-3) у Києві та Одесі. У 2018 році Американський центр Лугара, що знаходиться в Тбілісі, випробував на громадянах Грузії препарат «Совальді» виробництва американської фірми Gilead Sciences. Зовсім недавно, у липні 2020 року, в Казахстані виявили невідому пневмонію, яка може бути пов’язана з присутністю там біологічних лабораторій США.

У разі його штучного походження, необхідно здійснювати моніторинг лабораторій, які займаються такими небезпечними дослідженнями. У січні 2016 року в Харкові від вірусу, схожого на грип, померло 20 солдатів та ще понад деньги до зарплаты на карту РФ 200 з них були госпіталізовані. Два місяці потому до державного реєстру було внесено 364 випадки смерті. Влітку того ж року аналогічні осередки зараження були виявлені в Запоріжжі та Одесі, а восени – в Харкові.

Ирригатор Revyline Rl 500 В Челябинске Для Всей Семьи

Українські парламентарі висловили стурбованість тим, що висока ймовірність штучного походження коронавірусу актуалізує плани по реанімації такого типу споруд, але для цього как обмануть микрозаймы потрібна сильна колективна політична воля. Хай там що, але якщо цей вірус має природне походження, потрібно знайти його осередок та моніторити його, спостерігати за ним.

Агентство із зменшення загрози Міністерства оборони США в партнерстві з українським урядом побудувало щонайменше 15 бактеріологічних лабораторій в Одесі, Вінниці, Ужгороді, Львові (три), Києві (три), Херсоні, Тернополі, а також неподалік Криму та Луганська. У них працюють виключно американці, які не підкоряються как обмануть микрозаймы ні місцевій владі, ні Києву, а лише США. Спалахи в останні роки холери, лептоспірозу, сказу, ботулізму, жовтяниці, гепатиту А, сибірської виразки в Одесі, Миколаєві, Запоріжжі та інших регіонах лякають завідомо негативними наслідками, в першу чергу для дітей та інших категорій людей з слабким імунітетом.